Firma ITA zaprasza na konferencję szkoleniową na temat nierówności powierzchni SURFACE FORUM, która odbędzie się 15-16 maja 2018 r. w Hotelu Mościckim Resort & Conference w Spale.

Konferencja organizowana przez firmę ITA pozwoli każdemu uczestnikowi na zapoznanie się z najnowocześniejszymi technologiami związanymi z pomiarami chropowatości zarówno stykowymijak i optycznymi. W połączeniu z dużą dawką teorii dotyczącą pa rametrów chropowatości 2D oraz 3D szkolenie zapewni uczestnikomniepowtarzalną okazję wykorzystania zdobytej wiedze w praktyce.

Program konferencji dostępny na stronie organizatora: https://www.ita-polska.com.pl/konferencja/

Zapraszamy!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij