Bielsko-Biała, 18 kwietnia 2018 –Evatronix SA i 3D Systems GmbH zacieśniają współpracę i wprowadzają na rynek nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości.

Opracowanie i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia do kontroli jakości jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów - firm z branży inżynieryjnej, które oczekują takiego rozwiązania" - mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. Rozwoju Evatronix SA. "To kolejny krok w rozwoju oferty skanerów eviXscan 3D. Poszukiwanie nowych rozwiązań 3D jest częścią naszej misji, czyli wspierania inżynierów oraz rozwijania nowych technologii."

Narzędzie do kontroli jakości, opracowane wspólnie przez Evatronix SA i 3D Systems jest dostępne w dwóch wariantach: pierwszy to pakiet przeznaczony do najbardziej zaawansowanych technologicznie pomiarów, który obejmuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro i oprogramowanie Geomagic® Control X™. Drugi wariant to pakiet przeznaczony do mniej wymagających, ale również dokładnych i precyzyjnych pomiarów: skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima oraz oprogramowanie Geomagic® Control X™.

“Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Evatronix SA jako naszego partnera w Polsce ze względu na jej ogromne doświadczenie w projektowaniu i sprzedaży profesjonalnych skanerów 3D - eviXscan 3D – przeznaczonych do precyzyjnej kontroli jakości "- mówi Gina Strickland, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży 3D Systems.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij