Od listopada 2017 roku firma DIG Świtała stała się jedynym na polskim rynku dystrybutorem włoskiej firmy GADE – producenta pras krawędziowych i gilotyn.

Jak kształtuje się sytuacja na polskim rynku pras krawędziowych?
Najprościej będzie mi ocenić sytuację z perspektywy działalności naszej firmy. Firma DIG Świtała w ciągu 17 lat działalności dostarczyła do klientów około dwa tysiące różnych maszyn, co z pewnością wskazuje na szerokie zapotrzebowanie i chłonność rynku na tego typu produkty. W momencie kryzysu gospodarczego na świecie ludzie dzwonili do Polski z pytaniem o nasze plany sprzedażowe i sugestią, że sytuacja na świecie nie kształtuje się najlepiej, a u nas rynek nadal płynnie funkcjonował. W dużej mierze przyczyniły się do tego dotacje.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij