Już za tydzień, 24 Kwietnia we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Automotive Production Support (APS), spotkania branżowego dedykowanego kadrze zarządzającej firm oraz grona specjalistów z branży Automotive.

W tym roku partnerem eventu jest GT85 Polska – producent urządzeń myjących TARRA oraz chemii do mycia i przygotowania powierzchni ROKLIN.

APS to nowa formuła spotkań branżowych ukierunkowana na wymianę doświadczeń i wiedzy praktycznej. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze rozwiązania wspierające produkcję, odbywają się konsultacje technologiczne, grono prelegentów części prezentacyjnej to praktycy od wielu alt związani z branżą Automotive. Tematyka poruszana podczas wydarzenia jest szeroka - automatyzacja produkcji, wsparcie utrzymania ruchu, czyszczenie przemysłowe, stanowiska kontroli jakości, obróbka termiczna to tyko niektóre z zagadnień, w których będzie można poszerzyć swoją wiedzę.

Podczas tegorocznej edycji zespół GT85 Polska będzie dostępny to konsultacji w zakresie kompleksowego doboru technologii mycia i odtłuszczania części w procesie produkcji.  Główną atrakcją stoiska producenta urządzeń myjących TARRA będzie model Compact 100 – urządzenie myjące, które zdobyło Złoty Medal Targów TOOLEX 2017. TARRA Compact 100 to urządzenie  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenie w standardowej specyfikacji wykorzystuje natryskową technologię mycia,  a od roku 2018 dostępne jest w opcji mycia w zanurzeniu przy pomocy ultradźwięków.

Automotive Production Support to niewątpliwie wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu konferencyjnym branży motoryzacyjnej w Polsce. Merytoryczne podejście, formuła konsultacji i dyskusji oraz możliwość poznania najnowszych trendów i rozwiązań w produkcji sektora automotive to aspekty APS doceniane przez szerokie grono specjalistów z branży.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij