W jaki sposób pomiar skanerem 3D może skrócić czas projektowania? Jak technologie 3D mogą obniżyć koszty produkcji? – na między innymi te pytania znajdą odpowiedź uczestnicy konferencji „Technologie 3D dla przemysłu i edukacji”.

Firma SMARTTECH będąca polskim producentem skanerów 3D we współpracy z 3D Phoenix i Smart Solutions organizuje konferencję dedykowaną przemysłowi i edukacji. Nadchodzące wydarzenie pozwoli uczestnikom zapoznać się z najnowszymi technologiami 3D z zakresu skanowania i druku 3D.

Zostaną zademonstrowane m.in. optyczne skanery 3D i drukarki 3D umożliwiające drukowanie z włókna szklanego, kevlaru oraz karbonu, a także inne profesjonalne urządzenia metrologiczne. Spotkanie daje niezwykłą możliwość do wymiany doświadczeń i poglądów na temat wykorzystania technologii 3D w przemysłowych procesach produkcyjnych, pracach naukowych, badawczych lub rozwojowych.

Konferencja odbędzie się 15 marca 2018 roku w siedzibie firmy SMARTTECH przy ulicy Racławickiej 30 w Łomiankach. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm usługowych oraz produkcyjnych, kadry uczelni wyższych, szkół technicznych i jednostek edukacyjnych, np.: ZDZ i CKU.

Aby wziąć udział w konferencji, należy wypełnić formularz na stronie http://www.smarttech.pl/nowa-konferencja-technologie-3d-dla-przemyslu-i-edukacji-juz-wkrotce/ lub wysłać maila na adres as@smarttech3d.com
AGENDA
o    8:30 – Rejestracja (Kawa)
o    9:00 – Powitanie
o    9:30 – Skanery 3D: przedstawienie technologii, modeli oraz oprogramowania
o    10:00 – Skanery 3D w edukacji: pracownie szybkiego prototypowania i kontroli jakości
o    11:00 – Tomografia komputerowa w praktyce.
o    11:30 – Przerwa kawowa
o    11:45 – Skanery 3D w przemyśle przegląd rozwiązań dopasowanych do klientów
o    12:15 – „Od pomocy dydaktycznych po elementy robotów przemysłowych – wszechstronny druk 3D w edukacji i przemyśle”
o    13:15 – Q&A przy lunchu w strefie otwartej ze sprzętem
o    14:00 – Panel ekspercki
o    14:45 – Podsumowanie konferencji prezentacja pakietów rozwiązań dla edukacji i przemysłu.
o    15:00 – Zakończenie konferencji

Przeczytaj podsumowanie z zeszłorocznej konferencji: http://www.smarttech.pl/technologie-3d-dla-przemyslu-i-edukacji-pierwsza-konferencja-canon-i-smarttech-3d-juz-za-nami/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij