EAGLE oferuje nowatorskie rozwiązanie dla przemysłu stalowego, wyznaczające zupełnie nowe standardy pracy. Wycinarka laserowa z głowicą eVa od teraz umożliwia cięcie laserem o mocy do 12 kW oraz obróbkę blach o grubości do 60 milimetrów.

Wycinarka laserowa z głowicą eVa to odpowiedź inżynierów EAGLE na rosnące zapotrzebowanie na wydajne, trwałe i solidne rozwiązania w dziedzinie obróbki blach. Dzięki tak wysokiej mocy otrzymujemy przewagę konkurencyjną płynnością produkcji, wysoką wydajnością oraz niższymi kosztami eksploatacji i serwisu.

Wyobraźmy sobie, iż posiadamy wycinarkę laserową o mocy 6 000 Watt. Decydując się na rozwiązania EAGLE zyskujemy stuprocentową przewagę jeżeli mowa o wydajności i produkcji większej ilości detalów z wyższą jakością. Przykładowo, wycinarki tego typu potrafią ciąć blachę o grubości 5 milimetrów z prędkością 20 m / min. 

Należy podkreślić, iż wycinarki tego typu wyposażone są w zaawansowane technologicznie oprogramowanie do cięcia grubych blach – CatLine. Funkcja umożliwia uzyskanie wysokiej jakości krawędzi na stali nierdzewnej do 35 milimetrów grubości i cięcie aluminium do 30 milimetrów. Ponadto CatLine pozwala na znaczącą redukcję gradu powstającego przy cięciu tego typu materiałów nawet do 80%.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij