Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń, od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z targami Instalacje, Sawo, Securex oraz z targami Greenpower. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Ten blok targów pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami. Światowe trendy w energetyce, innowacje, wyzwania i bezpieczeństwo energetyczne – przegląd oferty wystawców stanowi inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań dlatego też ekspozycje EXPOPOWER dzielimy na 5 SALONÓW: Expopower ENERGIA, Expopower AUTOMATYZACJA, Expopower OŚWIETLENIE, Expopower INNOWACJE, Expopower TELEKOMUNIKACJA.

Targi kontaktów i biznesu

W targach uczestniczą wystawcy z Polski i wielu krajów świata. W ubiegłorocznej edycji targów EXPOPOWER i równolegle odbywających się targów GREENPOWER swoją ofertę zaprezentowało ponad 150 wystawców z Polski, Niemiec, Chin, Szwajcarii, Grecji, Szwecji. Stoiska wystawiennicze oraz kilkanaście branżowych wydarzeń konferencyjnych przyciągnęły na targi ponad 5 500 profesjonalistów.

Innowacje, które inspirują branżę

Podczas zeszłorocznego Energy Future Week swoją ofertę zaprezentowało ponad 20 firm związanych z elektromobilnością. Na stoiskach wystawców można było nie tylko podziwiać nowoczesne auta z napędem elektrycznym, ale także stacje ładowania oraz specjalistyczne oprogramowanie. Wśród wystawców Salonu e-mobility znalazły się takie firmy jak ABB, Ekoenergetka, Delta, Tesla, Edward Biel oraz inni. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także jazdy próbne nowym modelem samochodu marki Tesla.

Innowacje w branży energetycznej są niezwykle istotne i stanowią napęd dla biznesu. Potwierdza to rosnący stan zgłoszeń na tegoroczną edycję EXPOPOWER. Wśród wielu firm, które zadeklarowały już swój udział, warto zaznaczyć takich liderów, jak: ABB, Elektrobudowa, ZWAE, Jean Mueller, Elektromontaż Poznań, Mikronika, Dacpol, MEGGER, Radiy, Hauff-Technik, Endress Polska.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij