Targi TOOLEX odbędą się w dniach 1 - 3 października 2019.

Lokalizacja:
Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
01.10.2019
Data zakończenia:
03.10.2019
Strona www:
http://www.expo...

Zapraszamy do udziału w 12 edycji najważniejszego wydarzenia dla branży obróbki - Międzynarodowych Targach  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.  Poprzednia edycja TOOLEX to blisko 500 Wystawców z 15 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek inowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące! Wydarzenie odwiedziło niemal 10 tysięcy zwiedzających.

Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij