Nowoczesne materiały konstrukcyjne muszą łączyć wysoką wytrzymałość i odporność na pękanie, a także wykazywać dużą podatność na odkształcenia technologiczne.

Do niedawna głównym wyzwaniem projektantów materiałowych wyznaczających kierunki rozwoju współczesnych materiałów konstrukcyjnych było dążenie do wzrostu własności wytrzymałościowych, tj. granicy plastyczności i wytrzymałości na rozciąganie, co pozwala na efektywne zwiększenie możliwości przenoszenia obciążeń przez elementy konstrukcyjne o obniżonej masie. Zwiększenie wytrzymałości właściwej jest szczególnie istotne dla wyrobów stalowych, ze względu na relatywnie dużą gęstość żelaza.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij