Innowacje w połączeniach mechanicznych. Zapraszamy na I Kongres Elementów Złącznych.

Już za miesiąc (28-30 listopada) w Krakowie odbędą się I Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia. Wydarzeniu towarzyszyć będzie I Kongres Elementów Złącznych – platforma wymiany informacji pomiędzy producentami i dystrybutorami a użytkownikami mocowań przemysłowych czy łączników do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Podczas spotkania przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz specjalistycznych narzędzi.

Organizatorami wydarzenia są: Elamed Media Group, wydawca pierwszego na polskim rynku czasopisma na temat elementów złącznych „Fastener”, oraz Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu.

Tematem spotkania będą innowacje w połączeniach mechanicznych, a wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele środowiska naukowego oraz biznesu. Każdy zarejestrowany uczestnik Kongresu otrzyma książkę pt. „Gwinty - rodzaje, wymiary, podstawowe obliczenia”, jedyny na rynku poradnik prezentujący najważniejsze informacje dotyczące produkcji i zastosowania gwintów, w prezencie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie Kongresu, poprzedzona rejestracją na stronie Targów.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij