Firma Eagle na targach Blachexpo 2017 - STAL Metale & Nowe Technologie

W dniach 7-10 listopada w Stuttgardzie odbyły się Targi Blachexpo.

Podczas imprezy przeprowadzono pokazy cięcia innowacyjną wycinarką EAGLE iNspire 1530 F.12. Jest ona wyposażona w głowicę tnącą EAGLE eVa, która jako jedyna na rynku tnie z mocą 12 kW.

Pięć dni targowych to setki odwiedzających, dziesiątki prezentacji oraz pokazy cięcia blachy, między innymi o grubości 5 mm z prędkością 20 m/min.

Wycinarki laserowe o mocach 12 000 W to nowy standard na rynku maszyn do cięcia metalu. Rozwiązania tego typu pozwalają zwiększyć wydajność pracy o 100 % w porównaniu do standardowych wycinarek o mocy 6 000 W.

Maszyny tego typu wyposażone są w innowacyjną głowicę tnącą EAGLE eVa, która jako jedyna na świecie umożliwia pracę wycinarek z laserem Fiber o mocy 12 000 W. Zaprojektowana z myślą o rozwoju każdego przedsiębiorstwa i zwiększaniu jego produktywności.

Firma Eagle produkuje trzy serie maszyn: iNspire, eVision oraz eSmart, które wyposażone są w głowicę EAGLE eVa.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij