Od kilkudziesięciu lat maszyny do cięcia laserowego są wykorzystywane w przemyśle do wycinania i kształtowania arkuszy metali.

Wycinarki laserowe należą do rodziny obrabiarek sterowanych numerycznie, wśród których oprócz nich można
wymienić następujące typu urządzeń: maszyny do cięcia strumieniem wody, maszyny do cięcia plazmowego, wykrawarki rewolwerowe oraz wycinarki elektroerozyjne. Wszystkie te urządzenia służą do przecinania elementów wykonanych z metali na różne sposoby, które mają swoje zalety, lecz również wady. Wycinarki laserowe okazały się jednymi z najbardziej uniwersalnych urządzeń tnących ze względu na precyzję, jakość oraz szybkość wykonywania detali.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij