W dniach 18 i 19 listopada 2017 odbędzie się STEEL CUP - VI-ta edycja Mistrzostw Polski Firm Branży Stalowej, Metalowej i Przemysłu Ciężkiego w halowej piłce nożnej.

STEEL CUP  w tym roku odbędzie się w mieście Opole, które jest położone w południowo-zachodniej Polsce, na obszarze Niziny Śląskiej. Pod względem administracyjnym, Opole jest stolicą województwa opolskiego oraz miastem na prawach powiatu. Areną zmagań piłkarskich będzie hala sportowa Politechniki Opolskiej.

W pierwszym dniu turnieju odbędą się eliminacje, natomiast w drugim finały. Nie zabraknie również bankietu integracyjnego po pierwszym dniu turnieju.

W poprzedniej edycji wzięło udział 12 firm. Zatriumfowała reprezentacja SOLIDARNOŚĆ GLINIK GORLICE, która w finale pokonała KGHM POLSKA MIEDŹ LUBIN. W meczu o III miejsce THYSSENKRUPP ENERGOSTAL pokonał MISTAL KATOWICE. Jak będzie w tym roku? Kto wygra szóstą edycję tego niezwykle prestiżowego turnieju? Przekonamy się już wkrótce! Zapraszamy do zapisów!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij