Czołowy polski dystrybutor drukarek 3D, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów – get3D Sp. z o.o., został autoryzowanym dystrybutorem firmy Raise3D w Polsce i wprowadza do oferty jej flagowe modele drukarek 3D – Raise3D N2 i Raise3D N2 Plus.

Obydwie drukarki 3D charakteryzują się dużym polem roboczym – 305 x 305 x 305 mm (N2) oraz 305 x 305 x 610 mm (N2 Plus). Są wyposażone w dwa ekstrudery bezpośrednie, 7 calowy, kolorowy panel dotykowy i WiFi. Całkowicie zamykana obudowa pozwala na drukowanie 3D z materiałów inżynieryjnych o dużej kurczliwości jak ABS. Dodatkowo oba modele mają wbudowane zabezpieczenie przed utratą zasilania – w takim przypadku urządzenie zapamiętuje miejsce przerwania wydruku i po wznowieniu zasilania umożliwia wznowienie go w dokładnie tym samym miejscu. Z racji wielkości obszaru roboczego drukarki 3D przystosowane są do ciągłej, wielogodzinnej pracy. Własne oprogramowanie sterujące Idea Maker pozwala na przygotowywanie obiektów do drukowania oraz zdalne sterowanie urządzeniem.

Raise3D to międzynarodowa firma z biurami w Chinach, USA i Holandii oraz własną fabryką i rozbudowanym działem R&D opartym min. o naukowców z Uniwersytetu w Szanghaju. Pierwsza drukarka 3D firmy – Raise3D N1, zadebiutowała w 2015 r. na Kickstarterze zdobywając blisko pół miliona dolarów. Aktualnie firma skupia się na rozbudowywaniu światowej sieci sprzedaży oraz wsparcia technicznego klientów jak i na pracy nad kolejnymi modelami przemysłowych drukarek 3D. Model N2 Dual dostępny jest w Polsce w cenie 13 tys. zł netto, zaś większy model N2 Plus Dual w cenie 16,3 tys. zł netto. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://raise3d.com.pl/ oraz na stronie dystrybutora – http://get3d.pl/

O firmie get3D
get3D to jedna z najdłużej działających w Polsce firm w sektorze desktopowego druku 3D. Od trzech lat, rokrocznie zdobywa nagrody i wyróżnienia w plebiscycie branżowym CD3D, w tym tytuł Najlepszego Dystrybutora Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów 2014 r. Oprócz Raise3D firma jest autoryzowanym dystrybutorem największego producenta desktopowych drukarek 3D w Europie i jednego z największych na świecie – Ultimaker oraz czołowego producenta materiałów eksploatacyjnych – colorFabb. Od 2014 r. rozwija także linię autorskich materiałów do druku 3D – Barrus.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij