Weź udział w II Konferencji Forum Druku 3D i dowiedz się, w jaki sposób wykorzystać technologie przyrostowe w Twojej firmie.

II Konferencja Forum Druku 3D ma na celu zaprezentowanie maszyn do druku przestrzennego oraz systemów i technologii, w których one pracują. Przede wszystkim omawiane będą zastosowania profesjonalne. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat przykładowych zastosowań technologii addytywnej w różnych gałęziach przemysłu. Podczas konferencyjnych wystąpień nie zabraknie studiów przypadków i prezentacji autentycznych rozwiązań. Konferencja jest przeznaczona dla specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D i skanerów 3D w swojej pracy.
•    6 branżowych wykładów
•    2 bloki warsztatowe: druk 3D w praktyce | skanowanie 3D w praktyce
•    Opisy autentycznych przypadków i inspirujących rozwiązań
•    Spotkania z ekspertami
•    Prezentacje urządzeń i wydruków
•    Bilet wstępu uprawnia do wejścia na targi EUROTOOL oraz FASTENER POLAND

II Konferencja Forum Druku 3D
Kraków, 29 listopada 2017 r.
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

Jak technologie 3D wspierają przemysł? Komu potrzebny jest druk 3D? Czy przyrostowa metoda produkcji przestała być nowinką technologiczną i stała się już opłacalnym sposobem wytwarzania?
Skanowanie 3D i technologie przyrostowe już teraz wspierają konwencjonalne metody produkcji. Jednak nie wszyscy przedsiębiorcy i inżynierowie wykorzystują możliwości tych rozwiązań. Stale potrzebne jest uświadamianie i informowanie o możliwościach druku 3D – branży, która wciąż się rozwija, a tym samym oferuje coraz więcej praktycznych zastosowań.
W tym celu powołano Forum Druku 3D. Wydarzenie, którego druga edycja odbędzie się 29 listopada w Krakowie służy prezentacji inspirujących zastosowań i wdrożeń technologii 3D w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnicy Konferencji będą mogli poznać gotowe rozwiązania oraz autentyczne przypadki firm wykorzystujących addytywne metody produkcji. Nie zabraknie prezentacji perspektyw rozwoju branży druku 3D w kontekście biznesowym.

Trzy branżowe imprezy w jednym miejscu
II Konferencja Forum Druku 3D jest imprezą towarzyszącą 22. Międzynarodowym Targom Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® oraz Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Bilet wstępu na Forum Druku 3D uprawnia do wejścia na przestrzeń wystawienniczą i korzystania z oferty targowej. Jeden bilet – trzy branżowe imprezy.

Posłuchaj wystąpień. Weź udział w warsztatach
W programie Konferencji zaplanowano w sumie 6 wystąpień ekspertów związanych z technologiami przyrostowymi oraz skanowaniem 3D. Wśród zaproszonych gości są m.in. Victor Golescu, MakerBot Territory Manager EMEA oraz prof. dr hab. inż. Stefan Szczepanik z Pracowni Przetwórstwa Stopów i Materiałów Specjalnych Akademii Górniczo-Hutniczej. W drugiej części w dwóch blokach tematycznych do wyboru odbędą się warsztaty poświęcone drukowi 3D w praktyce oraz skanowaniu 3D.
Organizatorami konferencji są stowarzyszenie ArtCrafter wspierające projektantów i architektów oraz firma CadXpert – wiodący dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D przeznaczonych do profesjonalnego użytku.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij