11 października Zespól Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach zorganizował wspólnie z firmami WROKLECH i Kt7 CNC we Wronkach szkolenie z zakresu obsługi wycinarki CNC.

Najlepsze szkoły dążą do realizacji wspólnych projektów z firmami, a nowoczesne technologie przyciągają uczniów. 11 października Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach (najlepsze technikum w 2016 roku wg rankingu czasopisma Perspektywy) zorganizował wspólnie z firmami WROKLECH i Kt7 CNC we Wronkach szkolenie z zakresu obsługi wycinarki CNC. Przedsiębiorstwo WROKLECH jako dystrybutor Kt7 CNC miało możliwość sprowadzenia na miejsce szkolenia wycinarki, która następnie trafiła do lokalnego klienta. Szkolenie przeprowadzili technicy Kt7 – Rafał Babski oraz Artur Lis. Maturzyści już po godzinie szkolenia byli wstanie samodzielnie nadać technologię i wyciąć zaprojektowane detale.

- Takie przedsięwzięcia powodują, że możemy zademonstrować maszynę i pokazać uczniom, że mogą szybko opanować obsługę wycinarki CNC zadziwiające było to jak szybko uczniowie złapali temat. Zainteresowanie uczniów, władz szkoły i naszego dkomentował Łukasz Grabowski dyrektor handlowy Kt7 CNCystrybutora skłania do próby organizacji kolejnych takich wydarzeń. Szkoły nie dysponują zaawansowanymi rozwiązaniami w swoich pracowniach i zwykle są nie dofinansowane, dlatego takie wydarzenia są ogromną szansą dla młodzieży.
- Mamy nadzieje na dalszą współpracę ze szkołą i Kt7 CNC w zakresie szkolenia uczniów i prezentowania im nowych technologii – podsumował dyrektor handlowy WROKLECH Dawid Wójcik.

Źródło: Kt7.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij