Firma SECO/WARWICK znalazła się w gronie nominowanych do tytułu Ukrytych Czempionów w uznaniu za mocną pozycję na rynku globalnym.

Czempion Roku, to tytuł przyznawany firmom, które z powodzeniem rozwijają działalność na arenie międzynarodowej. Elitarne grono Ukrytych Czempionów, to firmy z polskimi korzeniami, które oferują swoje rozwiązania w wielu zakątkach świata i osiągnęły globalny sukces. To także te firmy, które ze względu na swoją specjalistyczną ofertę, często dedykowaną nie konsumentom, a innym przedsiębiorstwom, nie są znane statystycznemu Polakowi.
 
- Utrzymanie wiodącej pozycji na rynku globalnym w dobie silnej konkurencji oraz ery Przemysłu 4.0, możliwe jest dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój naszych technologii. Taka strategia gwarantuje sprostanie wymaganiom światowej klasy producentów reprezentujących główne branże naszych odbiorców: m.in. lotniczą i motoryzacyjną. Nominacja SECO/WARWICK do tytułu Ukrytego Czempiona, jest dla nas ważnym wyróżnieniem, ponieważ jest potwierdzeniem słuszności realizowanej misji biznesowej oraz dowodem uznania działań w zakresie rozwoju na arenie międzynarodowej. Jest również uhonorowaniem pracy zespołu kilkuset ekspertów na całym świecie, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej w skali światowej - powiedział Paweł Wyrzykowski, Prezes Grupy SECO/WARWICK.

- SECO/WARWICK należy do wciąż wąskiego, acz rosnącego, grona polskich firm, które odniosły sukces w skali globalnej. Imponuje determinacją i innowacyjnością, z powodzeniem konkurując z zagranicznymi rywalami biznesowymi. W branży obróbki cieplnej metali SECO/WARWICK to wiodąca marka. Nie jest natomiast znana szerszej publiczności, stąd określenie „ukryty czempion”. Firmy takie jak SECO/WARWICK odgrywają ważną rolę w polskiej gospodarce: przyczyniają się do zwiększania eksportu, budowania pozytywnego wizerunku polskich produktów za granicą, rozwoju innowacyjności. Jednocześnie wspierają lokalne społeczności, tworząc miejsca pracy - precyzuje Michał H. Mrożek, Prezes HSBC Bank Polska.

To już kolejne wyróżnienie dla SECO/WARWICK

Nominacja do „Ukrytego Czempiona Roku” jest kolejnym wyróżnieniem, jakie firma otrzymała w tym roku. W maju SECO/WARWICK dołączył do elitarnego grona najbardziej dynamicznych firm i otrzymał Diament Forbesa, będącym uhonorowaniem przedsiębiorstw, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. SECO/WARWICK, twórca i lider technologicznych rozwiązań do obróbki cieplnej metali, otrzymał również tytuł Firmy Produkcyjnej Roku, za wiedzę ekspercką, innowacyjne technologie i rozwiązania w sektorze produkcji, oraz znaczącą dynamikę wzrostu.

Źródło: SECO/WARWICK


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij