XV Kongres PIKS odbędzie się tradycyjnie w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą. Wydarzenie rozpocznie się 10 października 2017 r. o godzinie 11.

Tegoroczna edycja Kongresu będzie bezpośrednią kontynuacją tematyki poruszonej w zeszłym roku i dotyczyć będzie ekspansji polskich przedsiębiorstw budowlanych na rynek niemiecki oraz skandynawski. O specyfice tych rynków mówić będą przedstawiciele firm oraz międzynarodowych organizacji gospodarczych. W trakcie Kongresu poruszona zostanie także kwestia różnic kulturowych, które często utrudniają nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych. Jak przygotować się do kontaktów na arenie międzynarodowej powiedzą specjaliści z The Protocol School of Poland. Pojawi się także kwestia minimalizacji ryzyka finansowego związanego z podejmowaniem działalności za granicą.

W trakcie Kongresu odbędą się dwa panele dyskusyjne, w których wezmą udział przedstawiciele firm członkowskich Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych. Wystąpieniem zamykającym pierwszą część Kongresu będzie referat profesora Dariusza Rosatiego, ministra spraw zagranicznych w latach 1995 – 1997, Posła na Sejm RP oraz Posła do Parlamentu Europejskiego.

Wieczorem odbędzie się uroczysta gala, na której przyznane i przedłużone zostaną Certyfikaty Producenta i Współproducenta Konstrukcji Stalowych. Ogłoszone zostaną również wyniki Konkursu „Konstrukcja Stalowa – Realizacja Roku”


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij