Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu NOWE PERSPEKTYWY 4.0, które odbędzie się w dniach 25-27.09.2017 w Gdyni. Jest to jedyne wydarzenie, na którym można zobaczyć cały proces wytwarzania metalowego modelu na żywo.

Począwszy od wykonania projektu poprzez jego rozłożenie, wycenienie, wycięcie na laserze, oznakowanie kończąc na zagięciu na prasie krawędziowej.

NOWE PERSPEKTYWY 4.0 to spotkanie dla firm z branży metalowej mające na celu przedstawienie najnowszych trendów dotyczących maszyn i oprogramowania.
Na warsztatach zaprezentowany zostanie cały proces tworzenia metalowego elementu. Każdy z uczestników będzie mógł na żywo śledzić wszystkie z etapów:

- Przygotowanie modelu 3D w programie SolidWorks;

- Rozwinięcie modelu w programie SigmaBEND;

- Wycena i rozkład w programie SigmaNEST;

- Wycięcie elementu na laserach Mitsubishi;

- Oznakowanie elementu znakowarkami Markator;

- Zagięcie elementu na prasie krawędziowej BAYKAL.

Spotkanie powstało z inicjatywy dwóch firm: STIGO (oprogramowanie i maszyny dla firm produkcyjnych) oraz Polteknik (maszyny i urządzenia do obróbki blach). Jest to połączenie merytorycznych wykładów, warsztatów z wykorzystaniem wiodących na rynku maszyn oraz integracji branży. Dzięki uczestnictwu grona ekspertów, nasze spotkanie będzie świetną okazją do ugruntowania wiedzy oraz wymiany opinii.

Celem organizatorów jest stworzenie niepowtarzalnej okazji do nawiązania znajomości biznesowych – skorzystaj z niej! Konferencja jest skierowana firm działających w branży metalowej. Zapraszamy właścicieli firm, kierowników produkcji, mistrzów produkcji, technologów oraz wszystkie zainteresowane osoby.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://sigma-nest.pl/nowe-perspektywy-4-0/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij