Dziesiąta edycja Forum Stali Nierdzewnych, organizowana przez Focus Nierdzewne, odbędzie się 22 listopada, w Expo Silesia w Sosnowcu.

W tym roku po raz pierwszy jako wydarzenie towarzyszące targom SteelMET, ExpoBONDING. SURFPROTECT, 3DPrint oraz ExpoOPAKOWANIA.

Spotkanie adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu branż przemysłowych w Polsce i w Europie. Temat przewodni brzmi: „Stal nierdzewna - nowoczesny materiał uniwersalny”.

Na Forum poruszane są zagadnienia dotyczące sytuacji gospodarczej na rynku stali nierdzewnych, aktualnych trendów, innowacyjnych rozwiązań w zakresie zastosowania, przetwarzania i wykorzystania stali nierdzewnej w przemyśle. Prelegentami spotkania będą przedstawiciele środowiska naukowego, m.in. z Instytutu Spawalnictwa, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej, jak również eksperci z hut europejskich, z sektora dystrybucji, z firm przetwarzających stal nierdzewną, a także świadczących usługi komplementarne dla branży.

Poza uczestnictwem w ramowym programie Forum jest możliwość bezpłatnego wstępu na targi i  zwiedzenia wystawy. Wydarzenie będzie wspierane przez Partnerów Chimimeca Polska, Stappert Polska, Mercedes-Benz Sosnowiec i Lexus Katowice, SSN oraz partnerów medialnych: Biuletyn Instytutu Spawalnictwa, portal „Staleo.pl” oraz „Stal Metale & Nowe Technologie” wydawnictwa Elamed.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij