Wrześniowe Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK to szczególna jubileuszowa edycja, skupiona wokół trendów w branży obróbki cieplnej.

Ciekawi goście, autorytety branżowe i starannie wyselekcjonowane treści to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego i unikatowa wartość networkingowa.

Tematyka seminarium oscylować będzie wokół Industry 4.0 i wyzwań jakościowych jakie stawia obecny rozwój automatyzacji przemysłowej. Nie zabraknie porad na najbardziej efektywne metody wykorzystania nowych technologii i zaplecza serwisowego do modernizacji sprzętu i optymalizacji procesu produkcji.

Zapisz się już dziś na: www.secowarwick.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij