Rozpoczynamy drugie regionalne „Starcie Szlifierzy” w Poznaniu.

Szlifierze na stanowiska, ponieważ już 7 czerwca startują drugie regionalne zawody „Starcie Szlifierzy”. Mistrzostwa w szlifowaniu i obróbce metalu odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM. Na zawodników czeka sportowa rywalizacja, 5 konkurencji oraz wartościowe nagrody. Już dzisiaj wszyscy zainteresowani zawodnicy mogą wypełnić formularz rejestracyjny, by przekonać się czy drzemie w nich dusza Szlif Mistrza!

7 czerwca stolica wielkopolski zamieni się w polskie centrum szlifowania – polecą iskry, emocję sięgną zenitu, a ręce widzów same złożą się do gromkich oklasków. Do Poznania zjadą najlepsi szlifierze z okolic, by podjąć wyzwania rzucone im przez firmę 3M, sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się ze swoimi kolegami po fachu. Pasjonaci szlifowania powalczą o cenne nagrody oraz będą mieli niepowtarzalną okazję, aby uczestniczyć w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe oraz zintegrować się ze społecznością szlifierzy.

Tylko 5 szlifów do tytułu Szlif Mistrza!

Profesjonaliści z branży biorący udział w Mistrzostwach szlifowania zmierzą się w konkurencjach, które wymagają zarówno wiedzy, jak i umiejętności. Firma 3M zorganizowała dla zawodników 5 konkurencji – Wiedza Mistrza, Zręczność, Refleks, Zaradność oraz Instynkt Szlifierza. Wszystkie zadania będą oceniane przez Sędziów Nadzorujących i na podstawie przyznanych ocen zostaną wyłonieni zwycięzcy drugich rozgrywek regionalnych, dla których organizator zawodów przygotował nagrody.

•    Nagroda za I miejsce: nagłowie Versaflo™ z systemem filtrowania powietrza Adflo™, produkty Cubitron™ II Scotch-Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy
o wartości 800 zł.
•    Nagroda za II miejsce: przyłbica Speedglas™ XXi, produkty Cubitron™ II i Scotch-Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy o wartości 500 zł.
•    Nagroda za III miejsca nagłowie G500, produkty Cubitron™ i Scotch-Brite™, szlifierka FLEX oraz bon dla firmy o wartości 300 zł.
•    Wyróżnienie: przepustka do Wielkiego Finału, nagrody w postaci ochronników słuchu Peltor Optime™, produktów Cubitron™ i Scotch-Brite™ oraz szlifierki FLEX.

- Profesjonaliści z branży mają niepowtarzalną okazję, by podczas zawodów „Starcie Szlifierzy” podnieść swoje umiejętności oraz przekonać się, jak sprzęt wpływa na jakość ich codziennej pracy. W czasie zawodów pasjonaci spróbują pracy na produktach najwyższej jakości. Do dyspozycji będą mieli tarcze 3M™ Cubitron™ II i 3M™ Scotch-Brite™. "Starcie Szlifierzy" to przede wszystkim konkurencje praktyczne, które szlifierze szczególnie wysoko sobie cenią i przygotowują się do nich, aby wypaść na zawodach jak najlepiej - mówi Piotr Ossowski, Dyrektor Sprzedaży Działu Materiałów Ściernych 3M Poland.

„Starcie Szlifierzy” odbędzie się 7 czerwca 2017 roku podczas targów ITM w Poznaniu. Zarówno szlifierze, którzy chcą sprawdzić czy posiadają w sobie Szlif Mistrza, jak i widzowie, którzy pragną śledzić ich zmagania, już teraz mogą wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.starcieszlifierzy.pl.
Na wszystkich chętnych profesjonalistów czeka 70 miejsc, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Partnerami zawodów „Starcie Szlifierzy” w Poznaniu są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firmy: FLEX, FANUC, KEMPER, Targed, Robo Integrator oraz Troax.

Organizatorem zawodów jest firma 3M, która specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Flagowe produkty marki skierowane do branży szlifierskiej kryjące się pod rozwiązaniami 3M™ Cubitron™ II oraz 3M™ Scotch-Brite™ mają za zadanie podnieść jakość i komfort codziennej pracy profesjonalistów. Dodatkowo firma 3M wspiera rozwój osobisty i bezpieczeństwo w pracy, dlatego te same wartości promuje podczas zawodów „Starcie Szlifierzy”. Te mistrzostwa są jedyną w swoim rodzaju okazją, aby nagrodzić tych, dla których szlifowanie jest nie tylko pracą, lecz także wielką pasją.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij