Firma AGRO-MASZ Paweł Nowak jest piątą firmą z Polski, która dołączyła do programu SSAB My Inner Strenx. Partnerami programu mogą być producenci korzystający ze stali Strenx o wysokiej wytrzymałości.

Certyfikat My Inner Strenx potwierdza, że dany produkt ma optymalną wytrzymałość i lekkość oraz  wykonany jest ze stali Strenx zgodnie ze specyfikacjami projektowymi i materiałowymi SSAB. Znak My Inner Strenx jest zarezerwowany dla wiodących producentów wykazujących się wiedzą i innowacyjnością w stosowaniu stali o wysokiej wytrzymałości, tak przydatnej w takich branżach jak przemysł dźwigowy i transportowy, rolnictwo, przemysł morski, kolejowy i budowlany.

Nadanie certyfikatu My Inner Strenx oznacza także ścisłą współpracę SSAB i klientów prowadzącą do najlepszego wykorzystania możliwości, jakie daje użycie stali Strenx w końcowych produktach. Partnerstwo w ramach programu My Inner Strenx obejmuje wsparcie techniczne w zakresie doboru stali i rozwiązań materiałowych, jak również doradztwo dotyczące przetwarzania stali Strenx. SSAB dzieli się z uczestnikami programu najnowszą wiedzą na temat produktów i metod ich obróbki. Partnerzy mogą też korzystać z bezpośredniej komunikacji z SSAB Knowledge Service Center, gdy szukają innowacyjnych sposobów projektowania przy użyciu stali Strenx.

Partnerzy programu, do których dołączył właśnie AGRO-MASZ, korzystają z priorytetowego dostępu do usług i zasobów SSAB przy projektowaniu, rozwoju i produkcji obecnych i nowych produktów. AGRO-MASZ stawia przede wszystkim na innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości surowce i produkty, z których wykonywane są maszyny rolnicze. Do rozwoju oferty na wymagającym rynku firma stosuje najwyższej jakości materiały gwarantowane przez renomowanych dostawców. Stąd bliska współpraca między SSAB a firmą AGRO-MASZ:

- To właśnie produkty SSAB umożliwiają produkcję mocniejszych i lżejszych konstrukcji z zachowaniem wszystkich parametrów. Zyskujemy na tym my jako producent, zużywając mniej surowca, ale przede wszystkim klient, który dostaje produkt lżejszy i przynoszący tym samym większe oszczędności w codziennym użytkowaniu. Powyższe możliwe jest do osiągnięcia poprzez wykorzystanie stali Strenx 700 MC, którą stosujemy w skomplikowanych konstrukcjach nośnych naszych urządzeń – podsumowuje  właściciel firmy, Paweł Nowak.

Materiałem stosowanym do produkcji pługów  AGRO-MASZ jest stal Strenx™ 700 MC - stal konstrukcyjna o wysokiej wytrzymałości, walcowana na gorąco, przeznaczona do formowania na zimno, o minimalnej granicy plastyczności 700 MPa, umożliwiająca produkcję mocniejszych i lżejszych konstrukcji. Typowe zastosowania obejmują szeroki zakres części i komponentów w skomplikowanych konstrukcjach nośnych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij