Flagowe wydarzenie dla przemysłu i produkcji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

„CEO Manufacturing Magazine” i wiodący magazyn poświęcony nieruchomościom komercyjnym „EuropaProperty.com” z dumą prezentują piąte coroczne CEE Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards oraz „Manufacturing Strategy Summit” (MSS5).

Tego flagowego dla przemysłu i produkcji wydarzenia nie można przegapić! Swój udział na rok 2017 już potwierdziło ponad 200 członków wyższej kadry zarządzającej branży produkcyjnej, przemysłu, finansów, nieruchomości, HR, bankierów oraz innych branż.

Wydarzenie jest promowane na międzynarodowej arenie podczas największych targów produkcyjnych na świecie „Hannover Messe”, w których w 2016 roku uczestniczyło 191,000, i jest partnerem tych i wielu innych regionalnych i międzynarodowych targów i konferencji przez cały rok.

Nasze coroczne wydarzenie obejmuje, wspiera i nagradza sukcesy we wszystkich gałęziach branży produkcyjnej.

Opierając się na sukcesie 4 ostatnich edycji naszego wydarzenia, piąte coroczne Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards odbędzie się w Warszawie 22 czerwca 2017 ponownie w pięknej sali balowej hotelu InterContinental.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij