Z myślą o Klientach zainteresowanych ofertą Abplanalp, oprócz kompleksowego wsparcia technologicznego towarzyszącego zakupowi wybranej maszyny, przygotowaliśmy również szereg propozycji związanych ze wsparciem w obszarach doradztwa i finansowania.

W nadchodzącym roku przedsiębiorcy będą mieli możliwość starania się o środki na innowacyjne projekty z programów centralnych - Program Operacyjny Inteligentny Rozwój i Polska Wschodnia oraz z szesnastu Regionalnych Programów Operacyjnych.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem programów dotacyjnych dostępnych w 2017 roku oraz ofertą wsparcia jakie Abplanalp oferuje w zakresie dotacji i finansowania http://www.abplanalp.pl/serwis-i-uslugi/finansowanie.html.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij