W seminarium pod nazwą "Rozwiązania NSK dla sektora stalowego", które odbyło się niedawno w Antalyi (Turcja) uczestniczyło 100 osób z 36 różnych firm.

Podczas niezwykle udanego seminarium, przygotowanego przez zespół NSK w Turcji, uczestnicy mieli okazję wysłuchać dwóch prezentacji na temat najnowszych produktów i usług firmy NSK dla przemysłu stalowego. Pierwszą z nich, pt. "Rozwiązania NSK dla sektora stalowego" wygłosił Stephen Wood, Sales & Engineering Manager NSK Europe na rynek Bliskiego Wschodu. Po niej nastąpiła prezentacja Mathieu Piquemal, AIP & Services Manager, który skoncentrował się na temacie "Program AIP NSK - usługi o wartości dodanej". Dzień zakończył się uroczystą kolacją.

Szeroka gama łożysk firmy NSK dla przemysłu stalowego została zaprojektowana specjalnie do pracy w trudnych warunkach, takich jak wahania temperatury, zanieczyszczenia, prędkość taśmy ponad 200 m/min, wibracje czy uderzenia. Łożyska nadają się do zastosowania na każdym etapie produkcji stali, począwszy od przygotowana surowca, poprzez proces wytapiania, na gotowym produkcie walcowanym skończywszy.

Przykładowo, firma NSK opracowała uszczelnione łożyska baryłkowe dla instalacji ciągłego odlewania, zabezpieczone przed wnikaniem zanieczyszczeń i zapewniające optymalną żywotność. Łożyska stożkowe oraz łożyska walcowe z samonastawnym pierścieniem zewnętrznym również nadają się idealnie do zastosowań na liniach ciągłego odlewania.

Kolejne innowacje obejmują łożyska stożkowe, takie jak Water-TF i Super-TF, wykonane z różnych materiałów specjalnych, przeznaczone do zastosowań w walcowniach, dostępne również z technologią Sealed-Clean NSK.  Oprócz tych produktów oferowane są różne łożyska dla maszyn spiekalniczych, konwertorów LD, przenośników łańcuchowych, prostownic do blach i innego rodzaju wyposażenia. Wszystkie łożyska zostały skonstruowane jako niezawodne, odporne na działanie wody i wytrzymałe produkty, które zapewniają rentowność produkcji.

Produktywność jest również celem ostatnio zaprezentowanego przez NSK programu wartości dodanej AIP+.

Zaprojektowany w celu zapewnienia kompletnego pakietu ochrony łożysk program AIP+ wykorzystuje kwartet innowacyjnych narzędzi konserwacyjnych i usług - monitorowanie stanu maszyn, narzędzia montażowe, osiowanie laserowe oraz rozwiązania z zakresu smarowania - które zostały starannie opracowane w celu maksymalizacji wydajności maszyn i okresu ich eksploatacji.

- Naszym celem było zademonstrowanie uczestnikom seminarium wiedzy technicznej firmy i wzmocnienie świadomości marki w Turcji - mówi  Emrah Cakir, główny menedżer NSK Turkey.

- Spotkanie z pewnością pomogło w dalszej poprawie naszych relacji z obecnymi i nowymi klientami, wzmacniając tym samym nasze ambicje bycia postrzeganym przez ten ważny sektor jako partner zapewniający rozwiązania, a nie tylko dostawca produktów.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij