Heat Treatment Forum - Polskie Forum Hartownicze - konferencja i wystawa Wrocław 26-27.04.2017 (Hotel Haston)

Lokalizacja:
Wrocław
Data rozpoczęcia:
26.04.2017
Data zakończenia:
27.04.2017
Strona www:
http://www.heat...

To będzie już czwarta edycja międzynarodowej konferencji i wystawy przemysłu obróbki cieplnej w Polsce i Europie Środkowej, organizowana specjalnie na życzenie międzynarodowych firm i korporacji zainteresowanych rozwijaniem współpracy z partnerami z Polski i Europy Środkowej. Celem konferencji jest przedstawianie najnowszych projektów i trendów w branży hartowniczej, dzielenie się wiedzą, umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych na wyższym szczeblu. Heat Treatment Forum jest wydarzeniem odbywającym się corocznie.

Już pierwsza edycja w 2014 roku, z ponad 200 uczestnikami (z tego aż 53% klientów) i z 30 stoiskami z 43 wystawiającymi się firmami, była naszym dużym międzynarodowym sukcesem.

Polskie Forum Hartownicze stało się najważniejszym spotkaniem branży hartowniczej w Polsce i Europie Środkowej. Spotkaniem odwiedzanym przez firmy zainteresowane współpracą na tym rynku, spotkaniem wyróżniającym się wysokim poziomem networkingu, jak i kwalifikacjami uczestniczących fachowców.
Jest to jedyna niezależna branżowa konferencja w Polsce i jedna z niewielu możliwości wejścia na polski rynek dla firm zagranicznych.

Dużym sukcesem konferencji jest to, że coraz więcej firm dotychczas się prezentujących dostarcza w międzyczasie swoje piece, urządzenia i usługi do Polski, podwyższając standardy tej branży do poziomów światowych, zwiększając jednocześnie konkurencyjność i szanse naszego przemysłu na rynkach międzynarodowych.

CERTYFIKATY SZKOLENIOWE:
Wysokie kwalifikacje naszych ekspertów i ich długoletnie doświadczenie w branży, jak również wysoki standard prelekcji, upoważnia nas do wystawiania uczestnikom odpowiednich certyfikatów szkoleniowych.

TEGOROCZNE TEMATY:

 • Dobór właściwych urządzeń hartowniczych i wybór odpowiednich technologii.
 • Usprawnianie procesów technologicznych.
 • Doskonalenie organizacji pracy hartowni.
 • Modernizacja pracy laboratoryjnej.
 • Nowoczesne laboratorium metalograficzne.
 • Najlepsze praktyki, relacje z codziennej pracy.
 • Hartownia 4.0
 • Najnowsze normy i wymagania obowiązujące w przemyśle.
 • Nowe kierunki rozwoju obróbki cieplnej na świecie.
 • Lutowanie w piecach próżniowych i w piecach z atmosferą wodorową.
 • Obróbka cieplna detali drukowanych metodą 3-D.

TEGOROCZNE NOWOSCI:
Panele dyskusyjne i debaty prowadzone przez naszych ekspertów.
Pomoc w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych, metalograficznych i konstrukcyjnych.
Zapraszamy wszystkich do współpracy przy redakcji programu tegorocznej konferencji, jak również tematów popołudniowych paneli dyskusyjnych i debat ekspertów. Termin nadsyłania propozycji upływa 31.01.2017.

Na życzenie organizujemy również indywidualne spotkania B2B i zapraszamy firmy, z którymi nasi uczestnicy chcieliby nawiązać bliższy kontakt.

Grupa docelowa
Wydarzenie adresowane jest zarówno do firm zajmujących się bezpośrednio obróbką cieplną jak i producentów urządzeń hartowniczych i pomocniczych, dostawców specjalistycznego oprzyrządowania, gazów technicznych i olejów hartowniczych, dostawców przyrządów pomiarowych, kontrolnych i monitorujących.

Przekrój uczestników
Uczestnikami będą przedstawiciele kadry zarządzającej, inżynieryjnej, działy konstrukcyjne, działy technologiczne, kontroli i zapewnienia jakości, zakupów, sprzedaży itp.

Korzyści z uczestnictwa
Udział w forum to możliwość bezpośrednich spotkań z prawie wszystkimi dostawcami tej branży, potencjalnymi klientami lub partnerami w jednym miejscu i czasie. To możliwość wymiany doświadczeń, uzupełnienia własnych wiadomości o najnowsze osiągnięcia branży, najnowsze technologie, jak i uzupełnienia własnych kontaktów branżowych.

Jesteś zainteresowany prezentacją?
Organizator ogłasza „Call for Papers”, co oznacza, że autorzy zainteresowani przedstawieniem swoich osiągnieć lub prezentacją tematycznie związana z głównym nurtem konferencji, proszeni są o przeslanie swoich propozycji zawierających tytuł prezentacji i jej streszczenie na adres: contact@global-heat-treatment-network.com Termin nadsyłania propozycji do 31 stycznia 2017

Szczegóły dotyczące konferencji: www.heat-treatment-forum.pl
Organizator: www.global-heat-treatment-network.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij