Celem niniejszego artykułu jest zaprezentowanie wybranych obszarów, które należy wziąć pod uwagę w przypadku zarządzania pracownikami, które ma być ukierunkowane na sukces zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy.

W dobie funkcjonowania przedsiębiorstw w warunkach dynamicznych zmian otoczenia i wzrostu konkurencyjności zarządzanie pracownikami nabiera niezwykle istotnego znaczenia. Kluczowe staje się odpowiednie dobranie pracowników do prawidłowo zdefiniowanych oczekiwań względem stanowiska pracy, a tym samym dobór pracowników o odpowiednich kompetencjach i umiejętnościach, a także dalsze ich rozwijanie. Istotne jest także odpowiednie motywowanie pracownika zarówno w celu zatrzymania go w przedsiębiorstwie, jak również po to, aby dzięki prawidłowej motywacji zwiększyć jego zaangażowanie, co może przełożyć się na wzrost efektywności pracy.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij