Zamówienia publiczne to system naczyń połączonych. Istniejące w jego ramach rozwiązania prawne mają realny wpływ na gospodarkę.

Zamówienia publiczne to system naczyń połączonych. Istniejące w jego ramach rozwiązania prawne mają realny wpływ na gospodarkę. Szacuje się, że w Polsce z rynkiem zamówień publicznych związanych jest około 37 000 zamawiających oraz około 200 000 potencjalnych wykonawców. Liczby te nie oddają jednak do końca wielkości rynku zamówień publicznych. Należy bowiem pamiętać o tym, że niemal każda inwestycja publiczna realizowana jest przy udziale różnego rodzaju dostawców lub podwykonawców.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij