Kolejne targi STOM za nami. Redakcja czasopisma "STAL Metale i Nowe Technologie również pojawiła się w Kielcach.

700 firm z 29 krajów, ponad 10 tys. zwiedzających – tak najkrócej można podsumować tegoroczne targi STOM.  9-11 marca 2016 roku Kielce stały się miejscem, w którym swoją ofertę zaprezentowali wystawcy z zakresu: pneumatyki, hydrauliki, napędów, sterowań i przemysłu pomiarowego. Większość maszyn i urządzeń prezentowana była podczas pracy, co jest ogromnym atutem kieleckich targów.  Można było także zobaczyć wiodących producentów maszyn do cięcia. Licznie reprezentowana była branża poświęcona technologii szlifowania.
Sporym zainteresowaniem cieszyły się Dni Druku 3D. W ramach tego wydarzenia pod auspicjami FabLab Kielce uczestniczyło blisko 90 firm z Polski i zagranicy, które prezentowały ponad 150 drukarek 3D, przede wszystkim bardzo profesjonalnych drukarek, wykorzystujących do druku kompozyty metali.
Drugiego dnia targów odbyła się uroczysta gala, podczas której rozdano specjalne wyróżnienia. Otrzymały je m.in. firmy wyróżniające się oryginalną aranżacją stoiska.
Czasopismo „STAL Metale & Nowe Technologie” obchodziło podczas Targów swój jubileusz.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij