Wywiad z prof. dr. hab. inż. Janem Kosmolem, kierownikiem Katedry Budowy Maszyn Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Obrabiarki do metali to część ogromnej całości zwanej przemysłem maszynowym. W tym sektorze zbiega się wiele powiązań, które stanowią klucz do wielu zjawisk decydujących m.in. o innowacyjności polskiego przemysłu metalowego, jego pozycji w Europie i na świecie, wreszcie jego zdolności do stawienia czoła konkurencji na rynku międzynarodowym. Jest to także klucz do sukcesu bądź porażki wielu innych gałęzi przemysłu, takich jak motoryzacja czy „zbrojeniówka”, oraz tych odbiorców produktów obróbki metali, dla których liczy się precyzja.

 

Zaciekawił Cię temat artykułu? Czytaj więcej


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij