Na polskiej mapie Fabrycznych Salonów Sprzedaży (HFO) oraz Technicznych Centrów Edukacji (HTEC) przybywa kolejnych jednostek otwieranych przez Abplanalp Consulting. 13 maja w CKPiU w Zabrzu oddano do użytku kolejne tego typu obiekty.

Na polskiej mapie Fabrycznych Salonów Sprzedaży (HFO – Haas Factory Outlet) oraz Technicznych Centrów Edukacji (HTEC – Haas Technical Education Center) przybywa kolejnych jednostek otwieranych przez Abplanalp Consulting. 13 maja w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu oddano do użytku kolejne tego typu obiekty. Wszystko z myślą o wsparciu edukacyjnym w zakresie obróbki skrawaniem uczniów oraz dostarczeniu kompletnych rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorców ze Śląska.

Otwarcie obu placówek w Zabrzu zostało poparte przez władze miasta, lokalnych polityków i Gene’a Haasa, pomysłodawcę koncepcji HFO oraz HTEC i jednocześnie właściciela oraz założyciela amerykańskiej firmy Haas, zajmującej się produkcją obrabiarek CNC, a której wyłącznym przedstawicielem jest Abplanalp Consulting. Uroczystego otwarcia dokonali: Małgorzata Mańka-Szulik – prezydent miasta – oraz przedstawiciele firmy Haas Automation – Gene Haas, Jens Thing, dyrektor zarządzający, a także Maciej Śmigrodzki, prezes zarządu Abplanalp.

Dodatkowym punktem spotkania było przekazanie dyrektorowi Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ząbkowicach Śląskich czeku fundacji Gene’a Haasa, która wspiera materialnie ambitną i utalentowaną młodzież. Zwieńczeniem otwarcia był pokaz obróbki na maszynach Haas VM2, Haas ST20Y i Haas VF-3YT/50.

Zabrzańskie HFO jest 3. tego typu obiektem w Polsce, natomiast HTEC to już 13. podobnie działająca jednostka w naszym kraju. Jeszcze w tym roku zostaną otwarte kolejne placówki.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij