Zakres targów: technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, opakowania, wzornictwo, tworzywa sztuczne, recykling.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
23.05.2017
Data zakończenia:
26.05.2017
Strona www:
http://www.targ...

Ubiegłoroczne Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL zgromadziły blisko 700 wystawców z 33 krajów całego świata. Na wystawie pojawili się przedstawiciele wszystkich grup branży, a zatem dystrybutorzy, firmy tworzywowe czy producenci maszyn z Polski i świata. Stoisko zbiorowe pod przewodnictwem tamtejszej ambasady stworzyły firmy austriackie. W Targach Kielce z najnowszymi technologiami przetwórczymi zapoznało się blisko 17 tysięcy specjalistów. To wszystko potwierdza, że kielecki PLASTPOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdej profesjonalnej firmy działającej w branży przetwórczej niemal na każdym kontynencie. Zakres branżowy targów PLASTPOL: * Technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych * Opakowania * Wzornictwo * Tworzywa sztuczne * Przetwórstwo gumy * Recykling


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij