Piec próżniowy z załadunkiem z przodu występujący w 3 rozmiarach roboczych.

Kompaktowy piec próżniowy HT-S1

Umożliwia obróbkę cieplną niewielkich serii produkcyjnych detali o szczególnie małych wymiarach i masie. Wyposażony jest w serie akcesoriów,pozwalających na całkowitą autonomię pracy. Wyjątkowa kompaktowośćczyni go szczególnie przydatnym w warsztatach i małych jednostkach produkcyjnych; natomiast duża łatwość obsługi daje możliwość korzystania z niego nawet nie w pełni doświadczonym użytkownikom. Piece te są stosowane z powodzeniem w laboratoriach i Działach Badawczo-Rozwojowych, w innowacyjnych firmach z sektorów strategicznych, jak Lotnictwo, Energetyka, Motoryzacja, Mikromechanika, Medycyna, czy produkcja zegarków i precyzyjnych form i narzędzi.

Można przy ich pomocy wykonywać różnorodne typy obróbki, jak hartowanie, solubilizacja, odpuszczanie, lutowanie, spiekanie, normalizacja, starzenie, czy redukcja naprężeń.

Dzięki dostępnym konfiguracjom potrafią sprostać każdym specyficznym wynaganiom wysokojakościowej obróbki cieplnej.

Poza obróbkami różnych gatunków stali, piec HT-S1 może być używany również do detali wytwarzanych przyrostowo, a także do narzędzi diamentowych oraz specjalnych stopów niklu.

Nazwa firmy:
Galika sp. z o. o.

tel. 22 848 24 46

e-mail: galika-wars@galika.pl

www: http://www.galika.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij