System CODERE 340 - piec przepychowy, poziomy z muflą metalową i zintegrowaną wanną hartowniczą (medium jest woda) do obróbek cieplnych w atmosferach ochronnych.

CODERE system 340

Piec charakteryzuje się bardzo szybkim uzyskiwaniem pożądanej atmosfery i bardzo szybkim czasem nagrzewania. Transfer z komory grzewczej do jednostki chłodzącej odbywa się stale w ochronie gazu, zapobiegającej utlenianiu na powierzchni detali.

System ten jest szczególnie polecany do obróbki cieplnej miedzi,złota, aluminium, stopów tytanu i platyny, przede wszystkim do detali o długich przekrojach. Ze względu na specjalne zastosowanie pieca do obróbki drogocennych stopów, System 340 może posiadać także ochronę przeciw kradzieży.

Piec systemu 340 zawiera lekką izolację, co skutkuje dużą oszczędnością zużywanej energii (znacząca większość energii cieplnej trafia do wsadu, a nie do ścian pieca). System sterowania pozwala wykonywać automatyczne cykle obróbki cieplnej. Specjalna konstrukcja turbiny zapewniającej cyrkulację, jak również wzmocniona konwekcja atmosfery, umożliwiają ustawianie temperatury z wysoką dokładnością. Po nagrzaniu i utrzymaniu zadanej temperatury, wsad zostaje automatycznie przetransportowany w koszach do wanny hartowniczej.

Dzięki automatycznemu systemowi sterowania dwa wsady mogą być obrabiane bez ciągłego nadzoru operatora. Wyszukana i dopracowana przez lata konstrukcja znacznie redukuje konsumpcję wody, gazu i energii.

Nazwa firmy:
Galika sp. z o. o.

tel. 22 848 24 46

e-mail: galika-wars@galika.pl

www: http://www.galika.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij