System CODERE 250/251 to modułowy piec dzwonowy pracujący w atmosferach ochronnych.

CODERE system 250/251

System CODERE 250/251 to modułowy piec dzwonowy pracujący w atmosferach ochronnych, składający się z funkcjonalnie podzielonych stacji umożliwiającychdowolną konfiguracjępiec/wanna hartownicza, np. więcej niż jedna wanna (z różnymi środkami hartującymi: olej, woda, polimery, czy sól) i więcej niż jeden piec w jednej linii.

Szybki transfer wsadu z pieca do wanny hartowniczej jest wyjątkowo uproszczony i realizowany bez żadnych mechanizmów zaczepowych (patent szwajcarskiej firmy Codere). Wsad stale znajduje się w ochronnej atmosferze gazów, nie tracąc przy tym temperatury przed momentem zanurzenia (bez żadnej zbędnej międzykomory) w wannie hartowniczej.

Łatwa rozbudowa instalacji wraz ze wzrostem/zmianą potrzeb, zarówno ilościowych jak i zaawansowania procesu, umożliwia austenityzację, nawęglanie, węgloazotowanie, hartowanie, odpuszczanie, azotowanie, azotonawęglanie, tlenoazotowanie, mycie, wyżarzanie, utwardzanie wydzieleniowe. Proponowane rozwiązanie sprawdza się szczególnie przy małych i średnich seriach produkcyjnych detali wymagających bardzo dokładnego doboru parametrów obróbki cieplnej (temperaturyi atmosfery) orazcienkich i długich, łatwo odkształcających się części.

System CODERE 250/251 to znacząca oszczędność energii, czasu, miejsca i elastyczna inwestycja kapitału.

Transfer wsadu pomiędzy piecem a wanną hartowniczą zawsze odbywa się automatycznie, natomiast pomiędzy modułami (w zależności od potrzeb i możliwości) zarówno wózkiem załdowczym (system 251), ręcznie lub w pełni automatycznie, przy uzyciu manipulatora MAUHB (system 250).

Prezentowana linia hartownicza każdorazowo zaopatrzona jest w innowacyjny system sterowania i archiwizacji HT View.

Nazwa firmy:
Galika sp. z o. o.

tel. 22 848 24 46

e-mail: galika-wars@galika.pl

www: http://www.galika.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij