Zrobotyzowane zgrzewanie punktowe – maksymalna wydajność.

Comau NJ 4 – WELDING GUN

By zaprezentować polskim firmom i operatorom najlepsze rozwiązania z zakresu zrobotyzowanych aplikacji zgrzewania, firma Comau posiada w swojej ofercie robota ze zintegrowanymi kleszczami zgrzewalniczymi.

Zintegrowana technologia przelotowego nadgarstka, dzięki której okablowanie jest ukryte wewnątrz ramienia robota oraz inteligentny system z oprzyrządowaniem zgrzewalniczym powodują, że robot NJ4-90 staje się maksymalnie wydajną maszyną do zgrzewania punktowego. Kleszcze, w całości zaprojektowane i wykonane w Comau, wyposażone są lżejszy transformator, który jest obracany o 90° w stosunku do poprzednich modeli, tak by przyczyniać się  do dalszego zmniejszenia wymiarów i przesuwania środka ciężkości bliżej nadgarstka robota.

NJ4 ponadto charakteryzuje się wysoką ładownością pomimo, że jest kompaktowy i lekki. Model NJ4-90 ma udźwig rzędu 90 kg, a także maksymalny zasięg poziomy 2200 mm długości oraz powtarzalność na poziomie 0,07 mm.

Robot ten jest przykładem doskonałości Comau w zgrzewaniu punktowym. Rozwiązanie jest powszechnie znane i stosowane w Polsce, głównie w sektorze motoryzacyjnym, ale obecnie proponowane jest także do automatyzacji wielu procesów w obrębie General Industry.

Nazwa firmy:
Comau Poland Sp. z o.o.

tel. +48 32 217 94 02

e-mail: robotyka.pl@comau.com

www: http://www.comau.com/PL/nasze-kompetencje/robotyka/rodzina-robotow/nj4-90-22


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij