Podczas targów ITM Polska firma TRUMPF prezentowała wycinarkę o mocy 8 kW z: technologią Smart Collision Prevention, technologią Drop & Cut oraz zintegrowaną z maszyną kamerą Full HD.

Wycinarka laserowa 2D TruLaser 5030 fiber o mocy 8 kW

Wycinarka 2D przekonuje jeszcze większą mocą i innowacyjnością niż dotychczas. Umożliwia ona ekonomiczne cięcie różnych materiałów o różnych grubościach. Laser na ciele stałym TruDisk 8001 umożliwia obróbkę metali kolorowych i zapewnia dodatkową wydajność w obróbce blach cienkich i grubych.

Innowacyjność i efektywność
Technologia Drop&Cut oznacza szybkie i efektywne pokrycie pozostałej, niewykorzystanej części arkusza przy „doprodukowywaniu” dzięki wyświetlaniu na powierzchni kształtu detali w czasie rzeczywistym.

Wykorzystanie resztki blachy za pomocą Drop&Cut jest proste, intuicyjne i efektywne jak nigdy dotąd. Kamera Full HD przekazuje obraz live z wnętrza komory roboczej maszyny bezpośrednio na pulpit operatora. Wirtualne przeniesienie geometrii detalu bezpośrednio na resztkę blachy możliwe jest przez kliknięcie myszą lub dotykowo z ekranu.

Zalety:

  • Maksymalnie ekonomiczne wykorzystanie resztki blachy
  • Oszczędność czasu podczas doprodukowania detalu
  • Najwyższy komfort obsługi
  • Pewność obróbki przez wgląd w obraz procesu cięcia live


Bezpieczeństwo i pewność podczas procesu cięcia
Technologia Smart Collision Prevention oznacza specjalną strategię obróbki podczas, której można uniknąć kolizji części (pow. 95%). Funkcja ta znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kolizji.

Nazwa firmy:
TRUMPF Polska

tel. +48 22 575 39 00

e-mail: info@pl.trumpf.com

www: http://www.pl.trumpf.com/pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij