W Krakowie 8-9 października 2019 r. odbyła się trzecia edycja targów FASTENER POLAND®.

W Krakowie 8-9 października 2019 r. odbyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®. Jeszcze do niedawna nikt nie przypuszczał, że Kraków będzie postrzegany jako jedno z najważniejszych miejsc spotkań przedstawicieli branży elementów złącznych. Zmieniło się to dzięki FASTENER POLAND® – jedynym takim targom w Europie Środkowo-Wschodniej, które ułatwiają kontakty z zagranicznymi kupcami. Zwiedzający byli zainteresowani znalezieniem nowych dostawców w Polsce. To duża szansa dla wystawców Targów, którzy prezentują ofertę swoich firm. Laureatami konkursu towarzyszącego Międzynarodowym Targom Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® zostały najlepsze produkty prezentowane na targach. Eksperci oceniali: nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne, brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego. Komisja konkursowa pod przewodnictwem dr. hab. inż. Jacka Muchy z Politechniki Rzeszowskiej postanowiła przyznać następujące nagrody:

  • Główna Nagroda w Konkursie Targowym w kategorii łączniki dla firmy S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o. za Lock One, Producent: Advanex;
  • Nagroda w Konkursie Targowym w kategorii systemy montażu dla firmy Mocujemy.pl Spółka z o.o. Sp. k. za system mocujący MASTER- PLATE® Producent: Specialinsert Srl;
  • Nagroda w Konkursie Targowym w kategorii systemy montażu dla firmy B&H Mikromed Sp. z o.o. za system mocujący „INTEGRACJA”®.

Więcej informacji:
www.fastenerpoland.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij