Inteligentne fabryki znacznie przyczyniają się do wzrostu światowej gospodarki. To w nich wykorzystywane są rozwiązania wpisujące się w ideę Przemysłu 4.0. Przykłady takich dobrych praktyk wdrażanych przez liderów rynku będzie można śledzić w strefie Smart Factory na ITM INDUSTRY EUROPE.

Smart Factory, czyli inteligentna fabryka, bazuje na systemach cyberfizycznych, ich integracji z wykorzystaniem przemysłowego Internetu rzeczy oraz nowych metodach organizacji produkcji. Tutaj „rządzą” automatyzacja oraz nowoczesne przetwarzanie i wymiana danych.

Nie dać się konkurencji

Przejście na model Przemysłu 4.0 i wykorzystanie inteligentnych rozwiązań w fabrykach są niezbędne do utrzymania konkurencyjności na szybko zmieniającym się rynku. – Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z przewagi, jaką daje przejście na model Przemysłu 4.0. Misją targów ITM INDUSTRY EUROPE jest ułatwiać takie decyzje, przybliżać nowoczesne rozwiązania i tworzyć wyjątkowe miejsca spotkań zarówno dla tych, którzy już funkcjonują w duchu „smart”, jak i dla tych, którzy dopiero chcą wystartować – przekonuje Anna Lemańska, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Inteligentna przestrzeń, czyli Smart Factory

Smart Factory na ITM INDUSTRY EUROPE to projekt specjalnie przygotowywany we współpracy z liderami rynku. To tutaj będzie można zobaczyć procesy produkcji w inteligentnych fabrykach z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i rozwiązań. A wszystko to na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

– Strefa Smart Factory to cztery intensywne dni ekspozycji prezentującej efektywność w zarządzaniu produkcją. Ważnym wydarzeniem będzie także konferencja poświęcona tej idei– zapowiada Anna Lemańska.

Szansa dla wystawców

Przestrzeń wystawiennicza targów ITM INDUSTRY EUROPE podzielona zostanie na poszczególne salony tematyczne: MACH-TOOL, METALFORUM, SURFEX, WELDING oraz NAUKA DLA GOSPODARKI.

Targi ITM Industry Europe odbędą się 2-5 czerwca 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można jednocześnie zwiedzić ekspozycję: targów Modernlog, 3D, Subcontracting oraz Focast.

Więcej na: www.itm-europe.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij