Już za tydzień, 24 Kwietnia we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Automotive Production Support (APS), spotkania branżowego dedykowanego kadrze zarządzającej firm oraz grona specjalistów z branży Automotive.

W tym roku partnerem eventu jest GT85 Polska – producent urządzeń myjących TARRA oraz chemii do mycia i przygotowania powierzchni ROKLIN.

APS to nowa formuła spotkań branżowych ukierunkowana na wymianę doświadczeń i wiedzy praktycznej. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze rozwiązania wspierające produkcję, odbywają się konsultacje technologiczne, grono prelegentów części prezentacyjnej to praktycy od wielu alt związani z branżą Automotive. Tematyka poruszana podczas wydarzenia jest szeroka - automatyzacja produkcji, wsparcie utrzymania ruchu, czyszczenie przemysłowe, stanowiska kontroli jakości, obróbka termiczna to tyko niektóre z zagadnień, w których będzie można poszerzyć swoją wiedzę.

Podczas tegorocznej edycji zespół GT85 Polska będzie dostępny to konsultacji w zakresie kompleksowego doboru technologii mycia i odtłuszczania części w procesie produkcji.  Główną atrakcją stoiska producenta urządzeń myjących TARRA będzie model Compact 100 – urządzenie myjące, które zdobyło Złoty Medal Targów TOOLEX 2017. TARRA Compact 100 to urządzenie  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenie w standardowej specyfikacji wykorzystuje natryskową technologię mycia,  a od roku 2018 dostępne jest w opcji mycia w zanurzeniu przy pomocy ultradźwięków.

Automotive Production Support to niewątpliwie wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu konferencyjnym branży motoryzacyjnej w Polsce. Merytoryczne podejście, formuła konsultacji i dyskusji oraz możliwość poznania najnowszych trendów i rozwiązań w produkcji sektora automotive to aspekty APS doceniane przez szerokie grono specjalistów z branży.