Haas wprowadza nowe wspaniałe ceny, aby pomóc klientom w osiągnięciu wyższej produktywności.

Bruksela, Belgia, styczeń 2018 – na ograniczony czas Haas Automation, Inc. oferuje najniższe w historii ceny na europejskim rynku w odniesieniu do specjalnych konfiguracji swoich najlepiej sprzedających się obrabiarek. Standardowe obrabiarki Haas, oznaczone jako modele EU, zostały wstępnie skonfigurowane za pomocą wydajnych opcji i objęte zniżką w wysokości 19% od ceny detalicznej w zależności od modelu.

- Chcemy pomóc naszym europejskim klientom odnieść sukces na dzisiejszym konkurencyjnym rynku – mówi Jens Thing, dyrektor zarządzający w Haas Automation Europe. - Dlatego oferujemy najbardziej korzystne ceny na modele EU, aby sklepom było łatwiej zwiększać produktywność i napędzać rozwój swoich przedsiębiorstw w regionie.

- Misją firmy Haas zawsze była produkcja obrabiarek bardziej niezawodnych, bardziej przystępnych pod względem ceny, prostszych w obsłudze i łatwiejszych do zakupu – wyjaśnia pan Thing. - A teraz najbardziej popularne i najbardziej przyjazne dla użytkownika obrabiarki CNC w branży są dostępne w jeszcze korzystniejszych cenach.
- Poprzez tworzenie dużych ilości tych urządzeń o wysokiej wydajności jesteśmy w stanie wykorzystać rozbudowaną automatyzację fabryki Haas i odnosić korzyści z ekonomii skali, aby obniżać koszty przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej niezawodności – ciągnie pan Thing. - Uzyskane w ten sposób oszczędności przenosimy na naszych klientów w formie niedrogich modeli EU.

- Dodatkowo zaopatrujemy w modele EU lokalne magazyny na obszarze Europy, aby skrócić czasy dostawy do kilku tygodni. Te niewiarygodne ceny obejmują instalację maszyn przez lokalny zespół Haas oraz szkolenie na miejscu z zakresu podstawowej obsługi urządzenia.

- Wierzymy, że urządzenia o wysokiej wydajności dostępne w najlepszych cenach oraz szybka dostawa i wspaniała obsługa są właśnie tym, czego potrzebują firmy zajmujące się obróbką metali, aby odnieść sukces – podsumowuje pan Thing. - To właśnie zapewnia firma Haas Automation za pomocą nowych modeli EU.