Innowacje w połączeniach mechanicznych. Zapraszamy na I Kongres Elementów Złącznych.

Już za miesiąc (28-30 listopada) w Krakowie odbędą się I Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia. Wydarzeniu towarzyszyć będzie I Kongres Elementów Złącznych – platforma wymiany informacji pomiędzy producentami i dystrybutorami a użytkownikami mocowań przemysłowych czy łączników do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Podczas spotkania przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz specjalistycznych narzędzi.

Organizatorami wydarzenia są: Elamed Media Group, wydawca pierwszego na polskim rynku czasopisma na temat elementów złącznych „Fastener”, oraz Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu.

Tematem spotkania będą innowacje w połączeniach mechanicznych, a wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele środowiska naukowego oraz biznesu. Każdy zarejestrowany uczestnik Kongresu otrzyma książkę pt. „Gwinty - rodzaje, wymiary, podstawowe obliczenia”, jedyny na rynku poradnik prezentujący najważniejsze informacje dotyczące produkcji i zastosowania gwintów, w prezencie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie Kongresu, poprzedzona rejestracją na stronie Targów.