Podczas międzynarodowej kampanii promocyjnej firma FARO zaprezentuje nowe i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie metrologii, które wspierają wydajną kontrolę jakości, doskonalą procesy produkcyjne i zwiększają wydajność operacyjną.

Od 35 lat firma FARO dostarcza najnowsze rozwiązania w dziedzinie metrologii, które umożliwiają prowadzenie wysoce dokładnych pomiarów i kontroli 3D. Obecnie firma FARO organizuje „FARO Metrology Innovation Days” — kampanię promocyjną, która rozpocznie się w październiku.
 
W czasie serii pokazów pod hasłem „Świętujemy tradycję – poznajemy innowacje” firma FARO będzie promować i prezentować swoje wybrane najnowsze urządzenia pomiarowe. Należy do nich nowe ramię FARO QuantumS, jedyne ramię pomiarowe na rynku, którego pomiary można weryfikować według międzynarodowej normy certyfikacji ISO 10360-12:2016, zapewniając maksymalną spójność i rzetelność pomiarów w szerokiej gamie środowisk roboczych.
 
Wszyscy uczestnicy będą także mieli niepowtarzalną okazję uzyskania dodatkowych informacji o najnowszych innowacyjnych technologiach firmy, takich jak FARO Visual Inspect, intuicyjny system kontrolny, który wykorzystuje zaawansowaną aplikację do przeglądania złożonych danych 3D na iPadzie w terenie, umożliwiając łatwą kontrolę i dokumentację na każdym etapie procesu produkcyjnego.
 
Poza informacjami wprowadzającymi, eksperci firmy FARO będą mogli zaprezentować na żywo sposoby maksymalnego wykorzystania możliwości tych wyjątkowych technologii i udzielić cennych praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. FARO zachęca wszystkich gości do przyniesienia swoich części i danych CAD, co pozwoli wykorzystać je bezpośrednio w pokazach na żywo.
 
Oprócz wymienionych tematów, zaplanowano także sesje specjalne poświęcone takim zagadnieniom, jak „35 lat innowacji: historia metrologii w FARO”, „Od rzeczywistości wirtualnej do rzeczywistości rozszerzonej” i „Ewolucja technologii ramion pomiarowych”.