W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie się kolejna edycja Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET.

Równolegle z Targami Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET odbędzie premierowa edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING 2017 a także Forum Silesia 3DPrint poświęcone technice druku 3D dla potrzeb przemysłu. Tradycyjnie Targom SteelMET towarzyszyć będzie również segment  przygotowania i zabezpieczenia powierzchni organizowany od wielu lat w ramach Targów SURFPROTECT 2017.

Targi SteelMET koncentrują się na tematyce hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki  i dystrybucji.  Na Targach  będzie można się zapoznać się z ofertą stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową. Swoją ofertę zaprezentują również firmy około branżowe z zakresu projektowania i przetwarzania danych, bezpieczeństwa i higieny pracy czy media specjalistyczne.

Równolegle z Targami SteelMET 2017 odbędzie się X Forum Stali Nierdzewnych organizowane przez Focus Nierdzewne.

Serdecznie zapraszamy do udziału!