USER DAY 2017 to już szósta edycja konferencji dla branży przemysłowej organizowana przez firmę STIGO. Tym razem spotkanie odbędzie się na Kocierzu (k. Andrychowa) w dniach 11-12 maja.

User Day to przede wszystkim konferencja. Jak co roku wystąpią eksperci z zakresu maszyn i oprogramowania. Innowacją jest podział wykładów na dwa panele: INŻYNIERSKI I MENADŻERSKI. Każdy z uczestników może zdecydować, w której części chce wziąć udział. Wyjątkowym punktem programu będzie praktyczne szkolenie dla menadżerów „Analiza transakcyjna w komunikacji w firmie” z Piotrem Wirońskim.

W programie konferencji jest również sporo prelekcji dotyczących oprogramowania: SigmaNEST (CAD/CAM), Plan-de-CAMpagne (ERP), APM+ (zarządzanie narzędziami skrawającymi) oraz nowość PHARIS (MES). Ciekawostką będą znakowarki ręczne i stołowe firmy FlyMarker. Wśród prelegentów pojawią się również m.in.: Mitshubishi, Messer, Remmert czy Hypertherm.

Drugi dzień będzie poświęcony indywidulnym konsultacjom. Tradycyjnie, nie zabraknie atrakcji, które z pewnością ubarwią spotkanie branży przemysłowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia.