Serdecznie zapraszamy do udziału w targach ITM POLSKA 2017, które odbędą się w Poznaniu. Synergia siedmiu salonów branżowych to doskonała platforma prezentacji oferty prawie tysiąca wystawców i firm reprezentowanych z 30 krajów.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
06.06.2017
Data zakończenia:
09.06.2017
Strona www:
http://technolo...

Targi wyróżnia międzynarodowy charakter uczestników: ponad 50% zagranicznych wystawców, 10% zagranicznych zwiedzających. Zwiedzający ITM Polska: 70% przyjeżdża co roku na ITM Polska (są to jedyne targi w Polsce, które ich interesują), ponad 80% jest bardzo zadowolonych z pobytu na targach, blisko 80% deklaruje wizytę w przyszłym roku (dane z ankiet przeprowadzonych podczas targów ITM Polska 2013)

ITM Polska to również transfer technologii do przemysłu - możliwość wyszukania inwestorów w ramach Centrum Doradztwa i Zgłaszania Potrzeb na Innowacje.

Zakres branżowy targów ITM Polska 2017:

* Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle BHP
* Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HAPE
* Salon Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL
* Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM
* Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX
* Salon Spawalnictwa WELDING

ITM Polska 2017 towarzyszyć będą Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Jest to projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich dedykowany firmom przemysłowym oferującym usługi na rzecz średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Do udziału w targach zapraszamy przedsiębiorców wykonujących usługi w zakresie przetwórstwa metali, przetwórstwa drewna, elektroniki i elektrotechniki oraz usługi dla przemysłu.

Podczas czerwcowego święta przemysłu zostanie zorganizowane również forum odlewnicze FOCAST.